Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kępiny Małe - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament 2-pokojowy

Jantar(Kępiny Małe + 20 km)

760 000 zł38,23 m² 19 879,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy, całoroczny Jantar, ul. Bursztynowa 3D (osiedle Jantar Park). Powierzchnia: 38,23m Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Stegna(Kępiny Małe + 16 km)

556 565 zł35,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z 1 sypialnią - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 12 w budynku 32h -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Centrum,Krynica Morska(Kępiny Małe + 21 km)

1 325 520 zł55,23 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierzeja Park

Sztutowo(Kępiny Małe + 13 km)

630 000 zł38,37 m² 16 419,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja i jej atuty Apartament znajduje się w samym centrum Sztutowa przy prestiżowej ulicy Mierzeja Park, co gwarantuje szybki dostęp do lokalnej infrastruktury i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Stegna(Kępiny Małe + 16 km)

920 000 zł35,50 m² 25 915,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament 35,33 m z ogródkiem oraz tarasem w luksusowej inwestycji Bursztynowe Apartamenty - Stegna Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny apartament położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł75,71 m² 10 765 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalność i komfort? Mamy dla Ciebie coś naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Bogaczewo

Bogaczewo(Kępiny Małe + 25 km)

67 000 zł24,06 m² 2 784,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona jest w miejscowości Bogaczewo, pow. elbląski, gm. Elbląg. Miejscowość zlokalizowana jest zaledwie kilka kilometrów od Elbląga, przebiega przez.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sportowa

Stegna(Kępiny Małe + 16 km)

530 000 zł41,60 m² 12 740,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy apartament nadmorski zlokalizowany popularnym nadmorskim kurorcie Stegna. Mieszkanie jest widne, dwustronne, z malowniczym widokiem na rozległe tereny zielone. Ma powierzchnie 41,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Elbląg(Kępiny Małe + 12 km)

519 000 zł59,32 m² 8 749 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które spełni potrzeby Twojej rodziny? Pragniesz mieszkać w miejscu z bogatą infrastrukturą, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wybickiego

Elbląg(Kępiny Małe + 12 km)

529 000 zł61,40 m² 8 616 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Wybickiego. Usytuowane na X piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kępiny Małe,pomorskie

210 000 zł62 m² 3 398,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie W miejscowości kępiny małe na obszarze żuław wiślanych. Wgn Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 61,8m2, 3 pokoje, 1 piętro, ogródek. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kępiny Małe

Kępiny Małe,pomorskie

195 000 zł62 m² 3 155 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz odskoczni od miasta, spokojnego miejsca, gdzie odpoczniesz po dniu pełnym pracy? A może chcesz się przenieść na wieś do mieszkania z ogródkiem? Koniecznie musisz zapoznać się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij